Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tututis“
More about company »

Pardavimų veiklos administratorius

Kaunas - UAB „Tututis“

Darbo pobūdis

Įmonės gaminamų produktų pardavimų plėtra Europos ir Rusijos rinkose;
Ryšių su klientais palaikymas, tiekimo, asortimento ir kt. einamųjų problemų sprendimas, susitikimų su klientais organizavimas;
Užsakymų priėmimas ir suvedimas į programą;
Sandėlio likučių kontrolė;
Dokumentų administravimas;
Konkurencinės aplinkos tyrimai ir analizės;

Reikalavimai

Darbo patirtis pardavimų srityje ne mažiau nei 1 metai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (buhalterinė programa “Pragma”);
Puikūs derybiniai bei komunikaciniai įgūdžiai;
Puikios rusų ir geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Konkurencingą, motyvuojantį atlyginimą pagal pasiektus rezultatus;
Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį augančioje įmonėje.

UAB Tututis - vienintelė įmonė Baltijos šalyse, gaminanti ir parduodanti vaikiškus vežimėlius. Bendrovei priklauso prekės ženklai „Tutis“ ir „Noordi“. Bendrovės vežimėliai parduodami ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Kazachstane bei Europos Sąjungoje. UAB Tututis plečia gamybines apimtis ir ieško naujo komandos nario.
Informacija apie UAB „Tututis“
1479 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
69
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1110 €
25% uždirba 1110-1360 €
25% uždirba 1360-1683 €
25% uždirba nuo 1683 €
Vadovas: Saulius Petravičius