Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AUMETA“

Pardavimų virtuozas (-ė) (lietuvos rinkai)

700-2000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „AUMETA“

Darbo pobūdis

Labas!

Čia aš - Aumeta ir Forge LT (įmonių grupė) pardavimų bei plėtros vadovas. Taip, darbo skelbimo pavadinimas teisingas - ieškau ne tipinio vadybininko, o žmogaus su užsidegimu parduoti. Kadangi Aumetoje dirbu ne tik su pardavimais, niekaip nerandu laiko prieiti prie labai didelį potencialą turinčios Lietuvos rinkos. Todėl aktyviai ieškau pastiprinimo - žmogaus, kuris supažindintų Lietuvos įmones su Aumetos galimybėmis bei privestų iki bendradarbiavimo ir užsakymų.

Mūsų pagrindinė veikla - plieno detalių bei pramonės įrengimų gamyba pagal kliento reikalavimus ir pateiktus brėžinius. Didelė dalis gamybos - projektiniai užsakymai, kurie vėliau nesikartoja. Nors šiuo metu eksportuojame virš 75% savo produkcijos, manau, kad Lietuvos rinkoje labai daug potencialio plieno detalių gamybai bei remontui, o įvairių fabrikų Lietuvoje netrūksta.

Taigi, ko ieškau, ko norėsiu ir kas man yra visiškai nesvarbu?

Reikalavimai

Ko iš tavęs norėsiu:

 • Aktyvi potencialių klientų paieška, jų lankymas, įmonės galimybių pristatymas bei priėjimas iki pirmojo užsakymo ir santykio palaikymas. Kaip prieiti prie potencialaus kliento - tavo pasirinkimas. Svarbiausia - rezultatas.
 • Absoliučios savimotyvacijos ir savarankiškumo. Padėsiu siekti tikslo, supažindinsiu su veikla, suteiksiu marketinginę medžiagą, nuvažiuosiu į susitikimą kartu, bet už rankos taip pat nelaikysiu. Noriu, kad būtum kuo labiau savarankiškas pradedant kliento suradimu ir baigiant pirmu sugeneruotu milijonu.
 • Prašysiu kas savaitinių ir mėnesinių raportų, kuriuose norėsiu sužinoti kas vyksta, kokie pasiekimai ir kokioje stadijoje derybos su potencialiais klientais. Paklodžių ilgio raportų man nereikės, bet jei kas nors ir nesigauna, svarbu apie tai kalbėti ir kartu ieškoti sprendimų.
 • Rezultato! Taip, šiandien konkurencija didelė, taip, visada yra vienokie ar kitokie “bet”, tačiau life is life ir jei būtų lengva, nebūtų įdomu. Apie tai, kada turi atsirasti pirmieji rezultatai, susitarsime.


Ko iš tavęs nereikalausiu:

 • Biurokratinio tipo darbo, t.y. užsakymų suvedimo, sąskaitų išrašinėjimo, niekam nereikalingų formų pildymo ir kitų veiklų, kurios trukdo tiesioginei tavo funkcijai - parduoti.
 • Viską daryti pačiam. Kaip minėjau, marketingines ar kitas priemones suteiksiu, jei tik jos padės siekti rezultato.
 • Kasdieninio gamybos ar projektų sekimo. Tam mes turime kitus komandos narius, kurie tau tiesiogiai raportuos, kas vyksta (arba nevyksta);

Mes jums siūlome

Ką siūlau?

 • Bazinį fiksuotą atlygį bei procentą nuo pardavimo. Motyvacinė sistema super paprasta ir aiški, o nurodyti potencialaus atlygio rėžiai visiškai realūs ir nėra “lubos”.
 • Papildomi bonus’ai už apčiuopiamus kitus rezultatus, nebūtinai už atneštą eurą. Bet apie tai pakalbėsime.
 • Suteiksiu pilną autonomiją, t.y. man visiškai nesvarbu iš kokios vietos tu pasieksi rezultato - iš mūsų ofiso Panevėžyje, nuo savo sofos Vilniuje ar iš palapines Tailande - svarbiausia rezultatas. Bet tikėtina, kad pagrindiniai tavo pardavimai įvyks pas klientą “vietoje”;
 • Karjeros bei neišnaudoto gamybinio potencialio galimybės. Planuoju ilgainiui atsitraukti nuo pardavimų, todėl gali tapti pardavimų vadovu, o galbūt ir visos grupės komercijos vadovu (potencialas su dabartiniais pajėgumais - ~8M eur metinė apyvarta);
 • Mūsų komanda jaunatviška, atviro bei modernaus požiūrio į verslą. Investuojame nemažai, todėl skirtingai, negu mėgsta sakyti gamybininkai, mūsų pajėgumai yra išties yra šiek tiek “guminiai”. Aš pats įsipareigoju padėti siekti ne tik trumpalaikių tikslų, bet ir ilgalaikių, strateginių planų įvykdymo.
 • Vizitus į pasaulinio lygmens fabrikus, parodas;


Papildoma informacija:

 • Puikūs lietuvių kalbos įgūdžiai būtini;
 • B kategorijos teisės ir automobilis;
 • Jei turite patirties dirbant panašaus profilio įmonėje, vertinsiu kaip didelį privalumą;
 • Virtuozas ar virtuozė - nėra jokio skirtumo.

Atlygio fiksuota dalis priklauso nuo turimos patirties ir turimo "krepšelio". Apie kintamąją dalį pasikalbėsime pokalbio metu.

Iš anksto dėkoju už Jūsų susidomėjimą, bet informuoju, kad susisieksiu tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

700-2000 €/mėn. į rankas
Fiksuota dalis priklauso nuo patirties bei turimo "krepšelio". Daugiau informacijos apie kintamąją dalį - pokalbio metu.
UAB „AUMETA“

UAB „AUMETA“

Nestandartinių metalo gaminių bei įrengimų gamyba, eksportui į ES šalis.
informacija apie UAB „AUMETA“
1329 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 980 €
25% uždirba 980-1242 €
25% uždirba 1242-1500 €
25% uždirba nuo 1500 €