UAB „Headex“

Laikai save pardavimų guru ir dar mėgsti dalintis žiniomis su kitais? Ieškome pardavimų vystymo trenerio (-ės)!

1500-3100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Headex“

Darbo pobūdis

  • pardavimų vadybininkų kompetencijų ugdymas ir motyvavimas juos siekti geriausių pardavimų rezultatų;
  • individualus darbas su pardavimų vadybininkais, įvairių pardavimų situacijų modeliavimas;
  • darbo kokybės aptarnaujant klientus užtikrinimas;
  • informacijos pasidalinimas su pardavimų komandomis apie produktų, sistemų, tvarkų atnaujinimus.

Reikalavimai

  • ne mažesnės nei 1 metų vadovavimo komandai patirtis;
  • patirtis dirbant telekomunikacijų sferoje (pardavimų arba mokymų srityje – didelis privalumas);
  • charizma, energija bei noras kasdien dirbti žmonių apsuptyje;
  • orientacija į rezultatą;
  • lyderio savybės, gebėjimas motyvuoti kitus ir kurti ryšį su žmonėmis.

Mes Jums siūlome

  • įdomų ir dinamišką darbą, kuriame turėsi daug laisvės ir galimybių įgyvendinti idėjas;
  • konkurencingą atlygį ir priedus už pasiektus rezultatus;
  • realias karjeros galimybes;
  • palaikančius ir profesionalius vadovus bei komandos narius;
  • asmeninį telefoną su neribotų pokalbių planu, mobilujį nešiojamą internetą, Go3 televiziją savo telefone ir televizoriuje;
  • sveikatos, kelionių ir nelaimingų atsitikimų draudimus, III pensijų pakopos kaupimą;
  • papildomus asmeninio tobulėjimo mokymus;
  • lankstų darbo grafiką.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

1500-3100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.
informacija apie UAB „Headex“
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
2354
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1327 €
25% uždirba 1327-1543 €
25% uždirba 1543-1842 €
25% uždirba nuo 1842 €