Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

PARDUOTUVĖS APSKAITININKAS(-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Darbas su buhalterinės apskaitos programa;
  • Pirminis parduotuvės apskaitos vedimas;
  • Darbas su pirminiais dokumentais, jų administravimas ir kontrolė;
  • Prekių pajamavimas, išrašymas;
  • Prekių barkodų kontrolė;
  • Dokumentų, reikalingų prekių grąžinimui, perskaičiavimui, nurašymui paruošimas.

Reikalavimai

  • Auštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, buhalterijos, apskaitos srityse);
  • Darbo patirtis su AGNUM buhalterine programa būtų privalumas;
  • Patirtis mažmeninės prekybos sistemoje būtų didelis privalumas;
  • Puikūs kompiuteriniai įgūdžiai;
  • Kruopštumas, iniciatyvumas, atsakingumas, komunikabilumas, savarankiškumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą viename didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje;
  • Adaptavimo procesą, padedantį naujokui greičiau susipažinti bei įsitraukti į įmonės veiklą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Karjeros galimybes;
  • Privalumus perkant Moki-Veži parduotuvėse;
  • Papildomas nepinigines naudas.

UAB "MAKVEŽA"

UAB MAKVEŽA – tai vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių statybinių,
apdailos,šildymo, sodo ir daržo prekių tinklas, vienijantis 24 Moki-Veži
parduotuves visoje Lietuvoje, kuriame dirba 800 darbuotojų. Moki-Veži
darbo aplinkoje vertinama: pagarba, lyderystė , tobulėjimas, profesionalumas,
komandiškumas, ilgalaikiškumas, darbo efektyvumas ir kokybė.
Įmonė plečiasi ir maloniai kviečia prisijungti prie Moki-Veži darbuotojų komandos!
Įmonėje vid. atlyginimas 722€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)