Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ermitažas"
More about company »

PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė)

Mažeikiai - UAB "Ermitažas"

Darbo pobūdis

Prekybinės veiklos parduotuvėje organizavimas;
Parduotuvės darbuotojų darbo organizavimas ir koordinavimas;
Klientų aptarnavimo kokybės ir patrauklios/efektyvios prekių ekspozicijos užtikrinimas;
Parduotuvės ūkinės veiklos kontrolė;
Ataskaitų ruošimas ir rezultatų pristatymas tiesioginiam vadovui.

Reikalavimai

Vadovaujamo darbo patirtis mažmeninėje prekyboje ne mažiau kaip 2 metai;
Aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
Savarankiškumas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas.

ERMITAŽAS - vienas didžiausių ir sparčiai besivystantis statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklų visoje Lietuvoje, kuriame galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui ir jo dekoravimui.
Informacija apie UAB "Ermitažas"
856 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
707
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marijus Kriščiūnas