Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Gudragalvis"
More about company »

Parduotuvės konsultantas

Klaipėda - UAB "Gudragalvis"

Darbo pobūdis

Darbas "Gudragalvio" lavinančių žaislų ir žaidimų parduotuvėlėje PC Klaipėdos Akropolis.
  • Konsultavimas dėl priemonių pasirinkimo, priemonių demonstravimas jas išbandant, darbas su švietimo įstaigomis ir jų užsakymais, jų forminimo teisingumo užtikrinimas;
  • Kasos operacijos, tvarkos palaikymas prekybinėse zonose;
  • Aktyvus darbas rengiant produktų pristatymus, pardavimus PC erdvėse.

Daugiau info apie mus - www.gudragalvis.lt. Kviečiame entuziastingus ir aktyvius žmones prisijungti prie komandos!

Reikalavimai

Patirtis prekyboje, pedagoginis išsilavinimas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • Bazinis darbo užmokestis pagal išdirbtą laiką ir procentinė Du dalis nuo pardavimų,
  • pilno etato užimtumą parduotuvėje.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Įmonė jau 10 metų yra edukacinių, sensorikos ir reabilitacijos priemonių importuotoja ir platintoja, mokomųjų žaidimų leidėja. Lietuvoje, Latvijoje, Estjoje įmonė platina savo originalias bei importuojamas priemones švietimo įstaigoms ir vysto mažmeninį prekybos tinklą. Kviečiame į komandą aktyvius ir kūrybingus žmones.
Darbo vieta (pardavimo vadybininkai - konsultantai):
  • parduotuvė PC Nordika, Vilnius,
  • parduotuvė PC BIG Vilnius,
  • pardutuvė PC MEGA, Kaunas,
  • parduotuvė PC Akropolis, Klaipėda.

Parduotuvėse ir įvairiausiuose renginiuose konstruojame, žaidžiame, atliekame eksperimentus, net sportuojame - taip įsivaizduojame tikrą lavinančių žaislų parduotuvę ir to siekiame. Jei norėtum prisidėti prie tokios erdvės kūrimo, maloniai lauksime.
Parduotuvėse lankosi ne tik šeimos, bet ir pedagogai, švietimo, sveikatinimo įstaigų atstovai.
Informacija apie UAB "Gudragalvis"
36
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jurgita Cholodinskienė