Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ANCOR

Parduotuvės padalinio vadovas (-ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - ANCOR

Darbo pobūdis

  • Sklandus prekybos salono darbo organizavimas;
  • Klientų aptarnavimas parduotuvėje, el. paštu, telefonu;
  • Prekių distribucija ir apskaita;
  • Proaktyvus regiono pardavimų vykdymas (darbas su B2B sektoriumi – NT vystytojais, rangovais, meistrais, architektais).

Reikalavimai

  • Patirtis parduotuvių darbo organizavime;
  • Patirtis B2B pardavimuose;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Noras dirbti, motyvacija, orientacija į rezultatą;
  • Atsakingumas bei komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą vienoje iš lyderiaujančių kompanijų grindų dangos prekyboje;
  • Draugišką kolektyvą ir visas socialines garantijas;
  • Papildomas premijines išmokas;
  • Algą nuo 800 Eur neto.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su ANCOR‘s Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ).

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
ANCOR

ANCOR

ANCOR – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.
Mūsų klientas - teikiantis sprendimus mažmeninėje ir didmeninėje prekyboje grindų danga.