Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "DEPO DIY LT"
More about company »

Parduotuvės personalo vadovas (-ė) Vilniuje

Vilnius - UAB "DEPO DIY LT"

Darbo pobūdis

  • Vykdyti personalo atranką ir įtraukti į veiklą naujus darbuotojus
  • Vertinti ir apmokyti parduotuvės darbuotojus
  • Užtikrinti personalo raštvedybos proceso vykdymą pagal Lietuvos Respublikos įstatymų tvarką
  • Įvesti, palaikyti ir prižiūrėti darbo saugą parduotuvėje

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas personalo vadybos ar socialinių mokslų srityje
  • Mažiausiai 3 metų patirtis einant personalo vadovo pareigas (daugiau kaip 150 darbuotojų)
  • Gebėjimas dirbti permainingoje aplinkoje
  • Pozityvi ir harmoninga asmenybė
  • Gebėjimas žavėti, įkvėpti ir motyvuoti
  • Geros lietuvių ir rusų kalbų žinios, pageidautina anglų kalba
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir permainingą darbą sparčiai augančioje įmonėje
  • Gerą atlyginimą už gerą darbą
  • Premijas už puikų darbą
  • Socialines garantijas
  • Tarnybinį automobilį

DEPO Namams Sodui Remontui

Mūsų parduotuvės mastai yra įkvepiantis iššūkis tikslingai dirbantiems ir profesionaliems žmonėms. Pasinaudok galimybe atskleisti savo gebėjimus!

www.depo-diy.lt
Informacija apie UAB "DEPO DIY LT"
673 €
Vid. atlyginimas bruto
569
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andris Kozlovskis