Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAXIMA LT“

PARDUOTUVĖS SANDĖLIO VADYBININKAS (-Ė) HYPER MAXIMA KAUNE

Nuo 680 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „MAXIMA LT“

Darbo pobūdis

  • prekių priėmimas ir sandėliavimas;
  • prekių priėmimo srautų paskirstymas;
  • prekių kokybės, ženklinimo, prekinės išvaizdos, realizacijos terminų patikrinimas prekių priėmimo metu;
  • prekių priėmimo dokumentų, sąskaitų, neatitikimo aktų administravimas.

Reikalavimai

  • darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • darbštumas, sąžiningumas, atidumas;
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • galimybė dirbti grafiku: 4 darbo dienos nuo 6.00 iki 18.00 val., 4 poilsio dienos..

Mes jums siūlome

  • papildomus motyvacinius priedus už pasiektus rezulatus;
  • darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 680 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.
informacija apie UAB „MAXIMA LT“
1034 €
Vid. atlyginimas bruto
13206
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 779 €
25% uždirba 779-882 €
25% uždirba 882-1100 €
25% uždirba nuo 1100 €