Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
#6 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • užtikrinti efektyvią savo skyriaus veiklą
  • efektyviai planuoti, organizuoti pavaldžių darbuotojų darbą (15-20 asmenų komanda)
  • kasų darbo planavimas, organizavimas ir kontrolė, pinigų inkasavimas (jeigu darbas būtų Informacijos centre)
  • ataskaitų ruošimas ir teikimas, pardavimo išsimokėtinai sutarčių sudarymas, sąskaitų faktūrų tikrinimas ir archyvavimas

Reikalavimai

  • būtinos žinios apie mažmeninės prekybos organizavimą
  • būtina patirtis organizuojant, vadovaujant, kontroliuojant (nuo 15 asmenų) komandos darbą
  • ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas
  • darbo „Rivilės“ programa patirtis (privalumas)
  • gebėjimas strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus
  • gebėjimas priimti atsakomybę už savo ir komandos rezultatus
  • slenkantį grafiką

Mes Jums siūlome

  • darbą stabilioje kompanijoje
  • priedus už sėkmingus pardavimų rezultatus, Jūsų ir komandos papildomas pastangas bei iniciatyvas (veikia motyvacinė programa), ypatingą klientų aptarnavimą
  • karjerą ambicingiems ir motyvuotiems
  • visas sąlygas profesionaliai tobulėti įgyjant vertingos patirties prekybos srityje
  • gerovės paketą: sisteminiai ir individualūs mokymai, darbuotojų nuolaidų kortelės, dovanos švenčių proga ir kt.

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

www.keskosenukai.com
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1441 €
Vid. atlyginimas bruto
3259
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 940 €
25% uždirba 940-1183 €
25% uždirba 1183-1555 €
25% uždirba nuo 1555 €