Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SIA „LIF FASHION“
More about company »

Parduotuvės vadovas (-ė) Kaune US.POLO ASSN

Kaunas - SIA „LIF FASHION“

Darbo pobūdis

Vadovavimas kasdieniniai parduotuvės veiklai ;
Komandos formavimas ir motyvavimas ;
Užsibrėžtų pardavimo tikslų įgyvendinimas ;
Profesionalus klientų aptarnavimas,konsultavimas ;
Darbas su kasa ;
Dokumentų ir atsakaitų rengimas ;
Prekių išsiuntimas,priėmimas ir išdėstymas salėje ;
Bendras salės švaros ir tvarkos palaikymas .

Reikalavimai

Darbo patirtis prekyboje ;
Vadovavimo patirtis ;
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas ;
Puikūs komunikaciniai įgūdžiai ;
Geri kompiuterinės raštvedybos įgūdžiai ;
Organizaciniai gebėjimai ;
Gebėjimas suvaldyti stresines situacijas ;
Galimybė dirbti slenkančiu grafiku ;
Rusų kalbos mokėjimas - būtų privalumas ;
Patirtis darant visual merchandisingą - būtų privalumas;
Stipri vidininė motyvacija,siekiant geriausių rezultatų;
Domėjimasis mada .

Mes jums siūlome

Mes tau siūlome:
įdomią, atsakingą bei dinamišką darbo poziciją mūsų kompanijoje;
darbą su visame pasaulyje puikiai žinomu prekės ženklu;
atlyginimo priedą nuo pasiektų asmeninių bei parduotuvės rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

U.S. Polo prekės ženklas, gimęs 1890 m. JAV, yra gerai žinomas ne tik Amerikos, bet ir kitose pasaulio šalyse - šiandieną U.S. Polo drabužiai parduodami net 135 valstybėse. Šio prekės ženklo produktai yra autentiški ir oficialiai sankcionuoti Jungtinių Amerikos valstijų Polo asociacijos. Klasikinės aukštos kokybės laisvalaikio drabužių kolekcijos kuriamos vyrams, moterims ir vaikams.