Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vitaga“ ir ko

PARDUOTUVĖS VADOVAS(-Ė) PARDUOTUVĖJE "SPORT 4U", PC "BIG"

Klaipėda - UAB „Vitaga“ ir ko

Darbo pobūdis

Sporto ir laisvalaikio apranga prekiaujantis parduotuvių tinklas "Sport 4U" ieško parduotuvės vadovo (-ės). Jei esi veržlus, energingas, atsakingas, nebijantis iššūkių, mėgstantis bendrauti - šis darbas kaip tik tau!

  • Parduotuvės komandos darbo organizavimas bei motyvavimas
  • Kokybiškas parduotuvės klientų aptarnavimas ir išsamus konsultavimas
  • Nustatytų įmonės planų siekimas ir vykdymas
  • Rūpinimasis prekių pateikimu parduotuvėje
  • Efektyvus iškilusių problemų sprendimas
  • Inventorizacijos vykdymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, sąžiningumas, savarankiškumas, komunikabilumas;
  • Darbo patirtis mažmeninėje prekyboje bent 1 m.
  • Gebėjimas dirbti su komanda, deleguoti užduotis, motyvuoti.
  • Entuziazmas bei noras tobulėti;
  • Maksimalių rezultatų siekimas.

Privalumai:
Darbinė patirtis sportinių drabužių prekyboje.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą jaunatviškoje įmonėje;
  • Visas galimybes tobulėti ir siekti daugiau;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Darbą slenkančiu grafiku (savaitgaliais bei darbo dienomis);
  • Laiku mokamą atlyginimą;

UAB "Vitaga" ir ko
Sporto ir laisvalaikio aprangos ir avalynės parduotuvėse SPORT 4U prekiaujama Nike, Adidas, Puma, Reebok, Hummel drabužiais bei avalyne.
informacija apie UAB „Vitaga“ ir ko
992 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.