DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys

Parduotuvės vadovas (-ė) Vilniuje

1890-3600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lidl Lietuva“
Įžanga

Ieškai dinamiško, atsakingo ir iššūkių kupino darbo? Tuomet tau tikrai tiks LIDL parduotuvės vadovo (-ės) pozicija!

Darbo pobūdis

  • Būsi lyderis (-ė), atsakingas (-a) už parduotuvės darbuotojų ugdymą, motyvavimą, užduočių delegavimą ir parduotuvės darbų planavimą
  • Kiekvieną dieną rūpinsiesi, kad tavo komanda pasiektų geriausius veiklos rodiklius ir užtikrintų aukščiausią klientų aptarnavimo standartą

Reikalavimai kandidatui

  • Turi aukštesnįjį išsilavinimą
  • 1-2 metų vadovaujamo darbo patirtį prekybos srityje
  • Puikiai organizuoji darbus ir moki suburti komandą
  • Prisiimi atsakomybę
  • Esi pasiruošęs (-usi) ne tik vadovaujančiam, bet ir fiziniam darbui
  • Gali dirbti pamainomis

Siūlome

  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką bei viršvalandžius
  • Tarnybinį automobilį, skirtą neribotai naudotis tiek asmeniniams, tiek tarnybiniams tikslams
  • Karjeros galimybes
  • Pilną automobilio priežiūros, remonto, draudimo ir degalų išlaidų padengimą
  • Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
  • Anonimines ir nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams

Atlyginimas

1890-3600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Lidl Lietuva“

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.
See all ads of this company (136)
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2874 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
2832
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1397 €
25% uždirba 1397-1853 €
25% uždirba 1853-3051 €
25% uždirba nuo 3051 €