Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KALNŲ AIDAS“
More about company »

PARDUOTUVĖS VADOVAS (-Ė)

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB „KALNŲ AIDAS“

Darbo pobūdis

  • Parduotuvėje esančių prekių išdėstymas, parduotuvės įvaizdžio formavimas.
  • Personalo atrankos, kolektyvo formavimas, jo ugdymas ir motyvavimas.
  • Darbo grafikų sudarymas.
  • Puikaus klientų aptarnavimo užtikrinimas pagal Jack&Jones klientų aptarnavimo profilį.
  • Iškeltų planų vykdymas.
  • Iškeltų rezultatų siekimas ir vykdymas.
  • Parduotuvės apskaitos dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai

  • Vadovaujamo darbo prekyboje patirtis.
  • Stiprūs personalo valdymo įgūdžiai.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Geri organizaciniai ir planavimo įgūdžiai.
  • Geri pardavimo įgūdžiai.
  • Iniciatyvus, atsakingumas, darbštumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • Draugišką komandą.
  • Visas socialines garantijas.
  • Atsakingą ir intensyvų darbą.
  • Motyvuojantį atlyginimą.
  • Geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

"FAME" drabužių parduotuvių tinklas, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirba jau vienuoliktus metus. Drabužių tinklas turi štuonias madingų drabužių parduotuves Lietuvoje. Parduotuvėse prekiaujama Italijos, Prancūzijos, Danijos prekinių ženklų drabužiais vyrams ir moterims. Drabužių tinklo filosofija - parduoti itin madingus, vardinius drabužius už patrauklias kainas visiems! Parduotuvės įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Alytuje, Šiauliuose,Ukmergėje ir Kėdainiuose.
Informacija apie UAB „KALNŲ AIDAS“
702 €
Vid. atlyginimas bruto
38
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 455 €
25% uždirba 455-708 €
25% uždirba 708-849 €
25% uždirba nuo 849 €
Vadovas: Erikas Sabulis