Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NITTIS“
More about company »

Parduotuvės vadovė (-as)

Nuo 700 Eur
Kaunas - UAB „NITTIS“

Darbo pobūdis

  • Sklandus avalynės parduotuvės veiklos organizavimas ir efektyvumo užtikrinimas;
  • Darbuotojų ugdymas ir komandinės dvasios palaikymas;
  • Patrauklios pirkėjams ekspozicijos kūrimas,
  • Pardavimų ir kokybės rezultatų užtikrinimas bei analizė;
  • Pasiūlymų ir idėjų, rezultatų gerinimui teikimas bei įgyvendinimas, siekiant aukščiausios kokybės klientų aptarnavime.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite sėkmingos darbo patirties avalynės sektoriuje;
  • Gebate išklausyti klientą, įvertinti situaciją ir atsižvelgiant į tai, pateikti optimaliausią pasiūlymą;
  • Pasižymite kūrybišku mąstymu bei aukštais organizavimo gabumais;
  • Turite puikius pardavimo įgūdžius bei esate orientuotas į rezultatą;
  • Gebate strategiškai mąstyti, planuoti ir dirbti kokybiškai;
  • Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Gerai kalbate lietuvių kalba (rusų ir anglų būtų privalumas);

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:
  • Įdomų, atsakingą ir nuolatinį tobulėjimą skatinantį darbą;
  • Galimybę išnaudoti savo potencialą ir idėjas pardavimo procese;
  • Galimybę priimti savarankiškus sprendimus, įtakojančius veiklos rezultatus;
  • Konkurencingą atlygį už darbą ir papildomus motyvacinius priedus;
  • Visas reikalingas darbui priemones bei mokymus;
Jūsų stipriosios pusės - iniciatyvumas, organizuotumas, kūrybiškumas ir atsakingumas? Rimtai žiūrite į savo karjerą, norite ilgalaikių perspektyvų ir draugiško kolektyvo? Mes laukiame Jūsų!

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB ''NITTIS' yra estų kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba avalyne ir aksesuarais. Estijoje ir Latvijoje valdanti 34 ''NS KING'' avalynės visai šeimai parduotuves, Lietuvoje šiuo metu jau atidarytos 8 parduotuvės.
Šiuo metu siūlome:
Parduotuvės vadovės(-o) darbą pilnu etatu viename iš NS KING salonų Kaune
Pardavėjos(-o)-konsultantės(-o) darbą pilnu etatu viename iš ,,NS KING'' salonų Vilniuje.
Informacija apie UAB „NITTIS“
1032 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 900 €
25% uždirba 900-989 €
25% uždirba 989-1255 €
25% uždirba nuo 1255 €
Vadovas: Daiva Baryzienė