Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARMITANA“

PARDUOTUVĖS VADOVĖ (-AS), PC Vilnius OUTLET, Vilnius

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ARMITANA“

Darbo pobūdis

Darbo vieta, naujame PC Vilnius OUTLET (Pilaitės raj.)

  • Vadovavimas prekybiniam padaliniui (avalynė, drabužiai);
  • Aukštos klientų aptarnavimo kultūros parduotuvėje formavimas;
  • Asortimento valdymas;
  • Darbas su klientais;
  • Nuolatinė parduotuvėje vykstančių procesų kontrolė;
  • Personalo atranka, ugdymas ir motyvavimas;
  • Parduotuvės apskaitos dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai

  • Vadovaujamo darbo mažmeninėje prekyboje patirtis;
  • Geri organizaciniai, planavimo ir prioritetų paskirstymo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Patirtis dirbant Navision programa - privalumas;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą, dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą bei papildomą premijavimą, priklausantį nuo veiklos  rezultatų.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis yra derybų klausimas ir priklauso nuo darbuotojo kompetencijos ir darbo rezultatų

UAB "Armitana" - avalynės ir drabužių mažmeninės prekybos rinkos lyderė Lietuvoje, kuriai priklauso avalynės tinklai Žygio batai, Step top, Salamander, Tops, Reno, Puma, Clarks, Geox, Hogl bei drabužių parduotuvių tinklas Terranova nuolat ieško energingo ir veržlaus personalo.
informacija apie UAB „ARMITANA“
1226 €
Vid. atlyginimas bruto
223
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 960 €
25% uždirba 960-1180 €
25% uždirba 1180-1360 €
25% uždirba nuo 1360 €