Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAXIMA LT“
More about company »

PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) DRUSKININKUOSE

Druskininkai - UAB „MAXIMA LT“

Darbo pobūdis

  • prekių užsakymas bei asortimento priežiūra
  • prekių kokybės, kiekio, kainų ir ženklinimo kontrolė
  • prekių išdėstymo prekybos salėje organizavimas
  • skyriaus darbuotojų darbo koordinavimas
  • darbo grafikas: 4 darbo dienos (7.00-19.00 val.), 4 laisvadieniai

Reikalavimai

  • gebėjimas organizuoti darbuotojų grupės darbą
  • darbo patirtis prekyboje
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)

Mes jums siūlome

  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • papildomus motyvuojančius priedus už pasiektus rezultatus
  • privalumus apsiperkant MAXIMA bei jos partnerių prekybos vietose

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.
Informacija apie UAB „MAXIMA LT“
849 €
Vid. atlyginimas bruto
14501
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 663 €
25% uždirba 663-770 €
25% uždirba 770-951 €
25% uždirba nuo 951 €
Vadovas: Kristina Meidė