Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Amarivus"
More about company »

PARDUOTUVĖS VEDĖJA (-AS) PC KAUNO AKROPOLIS, "VIVA BATAI" parduotuvėje

Kaunas - UAB "Amarivus"

Darbo pobūdis

komandos formavimas;
dalyvavimas parduotuvėje vykstančiuose procesuose;
individualus klientų aptarnavimas, darbas salėje;
klientų aptarnavimo kultūros kūrimas ir palaikymas;
iškeltų pardavimo tikslų įgyvendinimas;
parduotuvės įvaizdžio užtikrinimas;
prekių išdėstymas, priežiūra.

Reikalavimai

išsilavinimas: aukštesnysis, aukštasis;
reikalingos kalbų žinios: rusų, anglų;
puikūs komunikaciniai gebėjimai;
iniciatyvumas, gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
tikslo siekimas, orientacija į pardavimus;
domėjimasis mada, stiliaus pojūtis;
gebėjimas vadovauti kolektyvui
darbo patirtis panašioje pozicijoje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

darbą pilnu etatu;
visas socialines garantijas;
motyvuojatį darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Lietuviško kapitalo įmonė, nuolat plečianti savo veiklą, ieško avalynės parduotuvės vedėjos darbui Kaune, prekybos centre.
Informacija apie UAB "Amarivus"
148
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marija Pletniova