Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KASMELAITA“

Parduotuvių bei socialinių tinklų įvaizdžio kūrėjas bei turinio formuotojas

Vilnius - UAB „KASMELAITA“

Darbo pobūdis

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant su Shopify platforma, prekių kėlimas, aprašymų kūrimas
  • Prekių fotografavimas, filmavimas, nuotraukų paruošimas
  • Turinio Facebook, Instagram, Tik Tok platformoms kūrimas
  • Bendravimas su klientais Facebook, Instagram platformose, el. Paštu
  • Prekių išdėstymas parduotuvėje, merchandising išpildymas
  • Gebėjimas formuoti individualių klientų stilių bei drabužių derinius
  • Dirbti tiek savarankiškai, tiek įsijungti į kitus įmonės procesus
  • Klientų konsultavimas įvairiais stiliaus klausimais
  • LIVE turinio kūrimas MOD IN MOD socialinėse paskyrose

Mes jums siūlome

  • Galimybę užsidirbti priklausomai nuo rezultatų
  • Dalyvauti MOD IN MOD klientų stiliaus ir derinių formavimo procese
  • Augti ir plėstis kartu, vystant elektroninę prekybą
  • Susipažinti su naujausiomis mados tendencijomis bei stiliaus naujienomis

Drabužių pardavimas
informacija apie UAB „KASMELAITA“
704 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.