Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KALNŲ AIDAS“
More about company »

PARDUOTUVIŲ ĮVAIZDŽIO KOORDINATORIUS

Kaunas - UAB „KALNŲ AIDAS“

Darbo pobūdis

FAME parduotuvių tinklo įvaizdžio koordinavimas:
  • pardavimo salių, vitrinų įvaizdžio, tvarkos užtikrinimas taikant FAME parduotuvių standartus;
  • komercinis prekių pateikimas klientams;
  • FAME pardavėjų mokymai stiliaus ir įvaizdžio klausimais;
  • naujų kolekcijų pristatymas VIP klientams;
  • vidinis ir išorinis parduotuvių marketingo koordinavimas;
  • prekių judėjimo tinkle priežiūra bei kontrolė;
  • komunikacijos užtikrinimas tarp padalinių.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas (įmonė suteikia automobilį);
  • Darbo patirtis drabužių sferoje (stilisto darbo patirtis - privalumas);
  • Meninis išsilavinimas - privalumas;
  • Puikūs darbo telefonu ir kompiuteriu įgūdžiai (soc. medija);
  • Savarankiškumas, gebėjimas planuoti darbus bei laiką jiems atlikti;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, greita reakcija, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą su gerai žinomais mados ženklais;
  • Karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Saviraiškos galimybes, kurti ir realizuoti savo idėjas;
  • Draugišką darbo atmosferą bei šaunius kolegas;
  • Visada pilną spintą naujausių kolekcijų drabužių!

Atlyginimas

Derybų klausimas

"FAME" ir "E&A" drabužių parduotuvių tinklas, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirba jau devyneris metus. Drabužių tinklas turi šešias madingų drabužių parduotuves Lietuvoje. Parduotuvėse prekiaujama Italijos, Prancūzijos, Danijos prekinių ženklų drabužiais vyrams ir moterims. Drabužių tinklo filosofija - parduoti itin madingus, vardinius drabužius už patrauklias kainas visiems! Parduotuvės įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Alytuje, Ukmergėje ir Kėdainiuose.