UAB „Personalo valdymo sistemos“

Parduotuvių vadybininkas (-ė)

Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Tavo darbo pobūdis būtų:

Gaminamos produkcijos realizavimas Lietuvos rinkoje;
Užsakymų priėmimas iš esamų klientų, suvedimas į programą ir perdavimas gamybai;
Naujų klientų (prekybos taškų) paieška, naujų gaminių pristatymas;
Kainodara ir marketinginių priemonių valdymas;
Atsakomybė už pardavimų augimą.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 2 m. pardavimų (gamybos užsakymų) vadybininko sėkminga darbo patirtis;
Patirtis derinant užsakymus ir jų perdavimą gamybai;
Gebėjimas analizuoti naujas rinkas ir atrasti potencialius klientus;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, privalumas – patirtis su verslo valdymo programa;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
Atsakingumas, sąžiningumas, nuoseklumas darbe ir iniciatyvą.
Panašaus darbo patirtis – didelis privalumas.

Mes Jums siūlome:

Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus bei ugdyti asmenines kompetencijas;
Visas priemones reikalingas darbui.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - sėkmingai dirbanti gamybinė įmonė (minkšti baldai ir čiužiniai) siūlo nuolatinį darbą Šiauliuose parduotuvių vadybininkui.