Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gerdeta“

Paruošėjas dažymui

850-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Gerdeta“

Darbo pobūdis

  • MDF ir medžio masyvo plokščių paruošimas dažymui/beicavimui;
  • Kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Kruopštumas
  • Atsakingumas
  • Punktualumas
  • Darbo patirtis medienos dažymo/paruošimo srityje (privalumas)

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Priedus prie atlyginimo
  • Geras darbo sąlygas
  • Dieninis darbo grafikas

Atlyginimas

850-1000 €/mėn. į rankas

Esame įmonė Barborr - UAB Gerdeta susikūrę 2009 m. Nuo pat įmonės įkūrimo sėkmingai dirbame šarvuotų durų gamybos srityje. Dirbdami jaunoje ir energingoje komandoje, nuolatos diegiame inovacijas į savo gamybą ir tobuliname savo gaminius siekdami patenkinti ir išrankiausius savo klientus.

Bendradarbiaudami su Kauno Technologijų Universitetu sukūrėme saugesnes ir gerokai šiltesnes duris nei įprastos šarvuotos durys.

Pagrindinis mūsų įmonės principas, jog kiekvieno kliento lūkesčiai būtų pilnai patenkinti, todėl ir ateityje sieksime žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis.
informacija apie UAB „Gerdeta“
888 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.