AUGA group, AB

Pašarų gamybos technologas (-ė) - konsultantas (-ė), (visa Lietuva)

2100-2450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - AUGA group, AB

Darbo pobūdis

pašarų receptūrų kūrimas optimaliai naudojant žaliavas, kontroliuojant sąnaudas bei užtikrinant produkto kokybę;
bendradarbiavimas su pašarų gamybos padaliniu;
pagamintų pašarų bandymų stebėjimas ūkiuose ir rezultatų analizė;
pasiūlymų teikimas naujų produktų gamybai pagal klientų poreikius;
ūkininkų vizitavimas, jų poreikių išaiškinimas ir pašarų pardavimas;
kitų, su pašarų receptūrų kūrimu susijusių darbų atlikimas, geriausių pasaulinių praktikų paieška ir pritaikymas gamyboje.

Reikalavimai darbuotojui

noras ir galimybė daryti pokyčius, kūrybiškumas, tobulumo siekimas, gebėjimas užtikrinti komandinį darbą;
patirtis kuriant pašarų receptūras;
pardavimų patirtis;
noras ieškoti nestandartinių sprendimų;
gebėjimas organizuoti, planuoti savo veiklą, savarankiškai ir atsakingai priimti sprendimus;
vairuotojo pažymėjimas, galimybė vykti į komandiruotes.

įdomų ir atsakingą darbą augančioje ir tobulėjančioje įmonių grupėje;
kompetenciją ir patirtį atitinkantį darbo užmokestį;
papildomą sveikatos draudimą;
galimybę dalyvauti akcijų opcionų programoje;
tobulėjimo, karjeros galimybes.

Jei manai, kad esi tinkamiausias kandidatas, turi patirties kuriant pašarų receptūras, parduodant pašarus ūkininkams, nebijai nuolat kintančios situacijos, kūrybinį procesą paverti į realius rezultatus, gebi situaciją pamatyti kitu kampu bei sutinki pasidalinti savo asmens duomenimis, reikalingais vykdant atranką ir nori prisidėti prie AUGA group sėkmės istorijos, siųsk savo gyvenimo aprašymą su prierašu PAŠARŲ GAMYBOS TECHNOLOGAS (-Ė) - KONSULTANTAS (-Ė).
Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

2100-2450 €/mėn. neatskaičius mokesčių
papildomai gali būti mokami priedai už veiklos rezultatus

AUGA group – didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija – ekologiškas tvariai užaugintas maistas be kainos gamtai.
AUGA įmonių grupė neapsiribodama ekologiškų maisto produktų gamyba ir siekdama kurti dar didesnę pridėtinę vertę žengė naują žingsnį įmonės veikloje ir pradėjo ekologiškų visaverčių pašarų gamybą.