UAB „EstateGuru Lietuva“

Paskolų vadybininkas fin-tech įmonėje

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EstateGuru Lietuva“

Darbo pobūdis

Fin-tech šiomis dienomis maudosi šlovės spinduliuose ir ne veltui: Lietuva deda pastangas, kad būtume patrauklia šalimi finansinių technologijų startuoliams, įmonėms. Pasaulio naujienų portalai vis skelbia fin-tech srities naujienas, tad nenuostabu, kad daugelis nori būti to dalimi. Ar nori ir Tu?

  • Darbo diena dažniausiai prasideda nuo geros nuotaikos, kavos (kuri pas mus nemokama, Huracan!) bei pokalbių: apie fin-tech, nekilnojamo turto ir apskritai, kaip užkariauti Pasaulį.
  • Komunikacija su klientais neabejotinai yra vienas iš dalykų, be kurių neapsieina mūsų diena - neapsieis ir Tavo!
  • Bendravimas su potencialiais klientais ir konsultavimas: verslo vadovų / nekilnojamojo turto savininkų poreikių nustatymas ir supratimas
  • Naujų pardavimo strategijų kūryba ir įgyvendinimas
  • Investuotojai yra ne tik naujųjų laikų super herojai, bet ir mūsų partneriai, su kuriais taip pat stengiamės tiek užmegzti, tiek palaikyti ryšį.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu Tu:
  • Turi bakalauro laipsnį (ar kitą panašų) ar esi paskutiniųjų kursų studentas/ė;
  • Tavo požiūris yra aktyvus, drąsus, stiprus ir iniciatyvus;
  • Pasirengęs/-usi "sustiprinti" ir iš tikrųjų prisidėti prie įmonės vystymo;
  • Jauti stiprų noras būti vienoje iš sparčiausiai augančių "Fintech" sričių;
  • kupinas/-a entuziazmo dirbti sparčiai ir intensyviai besivystančiose komandose;
  • Tavo lietuvių ir anglų kalbos įgūdžiai yra aukšto lygio;
  • Anksčiau turėjai patirtie pardavimų srityje būtų privalumas.

  • Kaip jau minėjome, darbo diena dažniausiai prasideda nuo geros kavos.
  • Įsikūrę mes esame naujame, moderniame biurų pastate ir skirsime Tau atskirą darbo vietą, taip pat turėsi galimybę naudotis coworking’o erdve, susitikimų kambariais, patogiomis telefono “būdelėmis” - kad niekas nemaišytų tam svarbiam, milijono eurų vertės pokalbiui.
  • Ir be abejo, geras fiksuotas atlyginimas + puikius motyvuojančius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
Plius motyvuojantys priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

Sudomino? Spausk čia ir atsiųsk savo CV mums.

Estateguru yra 8 - iose EU šalyse veikianti, viena didžiausių Europoje NT įkeitimų pagrįsta sutelktinio finansavimo platforma, kurią sukūrė nekilnojamojo turto specialistai, o tai leidžia įmonėms kreiptis dėl trumpalaikės ir vidutinės trukmės verslo paskolų lanksčiomis sąlygomis ir leidžia investuotojams investuoti į aukšto pelningumo ir saugias būsto paskolas.
Sutelktinio finansavimas yra sparčiai auganti tendencija, kai dėl bankų neefektyvumo ir nelankstumo, finansinės paslaugos teikiamos per technologijas. Mūsų tarptautinė, turinti daugiau nei 110 000 investuotojų, bendruomenė, šiandien jau finansavo virš 550 mln. EUR nekilnojamojo turto paskolų, padėdama įmonėms gauti finansavimą tokiose situacijose, kai bankai nėra suinteresuoti ar išlieka biurokratiniai.
informacija apie UAB „EstateGuru Lietuva“
5688 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.