Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Telia

Paslaugų pardavimo ir aptarnavimo padalinio Vakarų regiono vadovas

Klaipėda - Telia

Mes esame

Labas, aš Nerijus. Esu Telia paslaugų pardavimo ir aptarnavimo padalinio vadovas. Mano padalinio kolegos visoje Lietuvoje padeda Telia klientams turėti kokybiškas fiksuoto ir mobilaus ryšio paslaugas bei yra technologijų naujovių ambasadoriai. Lietuvą skirstome į tris regionus ir šiuo metu kaip tik ieškau naujo talento į savo komandą perimti Vakarų regiono vairą.Tavo naujas iššūkis?Tau patikėtume vadovauti Telia klientų paslaugų pardavimo ir aptarnavimo Vakarų inžinierių regionui, kuris apima ne tik Klaipėda, Klaipėdos rajoną, Kretingą, Palangą, Skuodą bet ir Šiaulius, Panevėžį, Tauragę, Jurbarką, Plungę, Mažeikius ir Biržus. Tavo atsakomybėje bus įveikiant audras, žaibus ir sausras, nesušlapus kojų perbristi staiga atsiradusias upes ar peržengti neįveikiamus tarpeklius. Nuolat mokytis ir mokyti komandos narius, būti technologijų, bei klientų aptarnavimo lyderiais. Tavo atsakomybėje bus stabili ir sėkminga Vakarų Klientų aptarnavimo padalinio veikla ir puiki darbuotojų bei klientų patirtis.Koks (-ia) esi Tu?Esi charizmatiškas lyderis, gebantis ne tik suburti komandą, bet ir ją motyvuoti. Esi bendradarbiaujantis kolega ir ugdantis vadovas. Turi puikų strateginį mąstymą, esi orientuotas į rezultatą ir efektyvius sprendimus. Mėgsti greitą darbo tempą, dinamišką aplinką, puikiai planuoji laiką, lengvai randi bendrą kalbą ir sėkmingai bendradarbiauji su įvairiais žmonėmis.Tavo asmenybė:· Esi orientuotas į sprendimus ir rezultatą

· Esi organizuotas ir prisiimantis atsakomybę

· Esi atviras iššūkiams, pasižymi kritiniu bei kūrybišku mąstymuTavo patirtis ir privalumai:· Sėkminga vadovavimo ir komandos ugdymo patirtis

· Telekomunikacijų rinkos ir technologijų išmanymas – Tavo privalumas

· Regionas didelis, o geriausias dėmesys yra gyvas bendravimas, todėl Tau tikrai prireiks vairuotojo pažymėjimo (automobiliu pasirūpinsime mes)

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“- tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 2700 Eur (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna ketvirtinius priedus, kurių vidurkis yra 1000 Eur (neatskaičius mokesčių) , o dydis -neribojamas, priklausantis nuo turimų kompetencijų ir pasiektų rezultatų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

  • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
  • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
  • Papildomos atostogų dienos;
  • Lanksčios darbo sąlygos;
  • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
  • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
  • + nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.Susidomėjai?Čia Tavo naujas iššūkis? Leisk mums apie Tave žinoti. Susisieksime su atrinktais kandidatais, o jeigu turi papildomų klausimų, drąsiai juos užduok juos mūsų HR kolegei telefonu Justina).Prisijunk prie Telia ir pradėk savo didelių galimybių kelią!
Telia

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.