KAMIDA GROUP įmonių grupė

Paslaugų pardavimų vadybininkas (-ė)

2480-2975 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Kėdainiai, Jonava - KAMIDA GROUP įmonių grupė

Darbo pobūdis

Aktyvus paslaugų pardavimas;
Naujų klientų paieška ir pritraukimas;
Darbas su klientų duomenų baze bei jos pilnas administravimas;
Darbas su naujais klientais, santykių palaikymas ir puoselėjimas, klientų lankymas ir vizitavimas;
Sandorių sudarymas, derybos, komercinių pasiūlymų rengimas;
Marketinginiai sprendimai, siekiant efektyviau vykti paslaugos pardavimus;
Tinkamas įmonės reprezentavimas.

Reikalavimai:

3-5 metų praktinė patirtis dirbant aktyvių pardavimų srityje (patirtis dirbant su techniniu produktu - didelis pranašumas);
Komunikabilumas, geri derybiniai įgūdžiai, lankstumas, greita orientacija;
Gebėjimas dirbti komandoje, bet tuo pačiu ir savarankiškų sprendimų priėmimas;
Noras augti ir tobulėti, mokytis iš profesinės srities profesionalų;
Anglų arba rusų kalbos žinios (kalbėjimas, pasiūlymų rengimas esant poreikiui);
B kategorija (C - privalumas).

Mes Tau siūlome:

Darbą visiškai naujame ofise WESTHUB, nemokamą kavą, vaisių dienas, sveikinimus gimtadienių ir kitų asmeninių švenčių progomis, reguliarius įmonių renginius, šventes ir kitą smagią kolektyvinę veiklą (patikėk čia dirbti labai gera);
Įdomų, aktyvų ir pilną iššūkių darbą nuolat augančioje įmonių grupėje;
Galimybė tapti profesionalaus, lojalaus ir labai draugiško kolektyvo dalimi;
Nuolatinės profesinio tobulėjimo ir mokymosi galimybės;
Papildomas sveikatos draudimas;
Tarnybinis automobilis;

Atlyginimas

2480-2975 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Po bandomo laikotarpio taikoma motyvacinė darbo užmokesčio sistema (priedai už pasiektų tikslų įgyvendinimą);

Kamida Group įmonių grupė savo veiklą vysto penkiose verslo srityse- tarptautinio transporto paslaugų teikimas, žemės ūkio technikos nuoma, pardavimas ir paslaugos teikimas, komercinio transporto nuoma ir pardavimas, komercinės paskirties NT objektų vystymas ir nuoma, profesinių specialistų pasiūla ir atranka.

Per daugiau nei 18 veiklos metų, įmonių grupė sulaukė pripažinimo ir ne vieno apdovanojimo bei bendram darbui subūrė daugiau nei 600 savo srities profesionalų. Mūsų veržlaus, greito ir ambicingo kolektyvo dėka sparčiai augame ir vystomės, tad kviečiame į savo komandą prisijungti energingus, iniciatyvius ir atsakingus narius. Puikią darbinę atmosferą, modernią darbo vietą ir rytinę kavą garantuojame. Tad nedvejok ir junkis prie mūsų šaunaus kolektyvo!
informacija apie KAMIDA GROUP įmonių grupė
3433 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2166 €
25% uždirba 2166-2928 €
25% uždirba 2928-3997 €
25% uždirba nuo 3997 €