Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Topo grupė"
More about company »

Paslaugų vadybininkas (-ė) Kaune

Kaunas - UAB "Topo grupė"

Darbo pobūdis

Remonto detalių užsakymai, jų tiekimas meistrams bei klientams;
Gautų detalių sąskaitų pajamavimas, pardavimas;
Panaudotų detalių nurašymas;
Visų įmonės teikiamų paslaugų ataskaitų ruošimas;
Meistrų darbo užmokesčio skaičiavimas už atliktus remontus;
Kitų tiesioginio vadovo paskirtų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (vadybos srityje privalumas);
Užsienio kalbų mokėjimas (anglų, rusų);
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakomybė, kruopštumas, pastabumas detalėms, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą ir tobulėjimo galimybes;
Reikalingą pagalbą bei priemones tinkamai atlikti darbo funkcijas;
Galimybę megzti naujus kontaktus, pažintis ir jas realizuoti bendriems tikslams;
Darbą draugiškame kolektyve.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

„AG Service" - pirmaujanti buitinės technikos ir elektronikos remonto paslaugų įmonė rinkoje, atliekanti buitinės, vaizdo bei garso technikos garantinį ir negarantinį aptarnavimą.

Telefonas pasiteirauti: 8 616
Įmonėje vid. atlyginimas 935€
15% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)