Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Pastatų administravimo vadybininkas (-ė) Klaipėdoje

Nuo 1260 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Daugiabučių namų administravimas: vertinsite administruojamų namų būklę, aiškinsitės remonto poreikį ir inicijuosite bei koordinuosite pokyčius;
  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas: bendrausite su bendrijų pirmininkais, rengsite apklausas ir susitikimus su gyventojais bei valstybinėmis institucijomis;
  • Užtikrinsite pastatų bendrųjų konstrukcijų priežiūrą pagal reikalavimus.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį inžinerinį ar vadybinį išsilavinimą;
  • Turite patirties klientų aptarnavimo ar pardavimų srityje;
  • Turite gerus bendravimo ir derybinius įgūdžius.

Mes jums siūlome

  • Savarankišką ir dinamišką darbą sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Profesinį tobulėjimą bei darbą profesionaliame kolektyve;
  • Stabilų darbo atlygį ir priedus už pasiektus tikslus.

Atlyginimas

Nuo 1260 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokama fiksuoto atlyginimo dalis ir konkurencingi priedai pagal motyvacinę sistemą. Atlyginimas skelbime nurodytas be priedų.

„Civinity“ – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, teikianti platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse.