Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SERVICO“

Pastatų administravimo vadybininkas (-ė)

Nuo 1150 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SERVICO“

Darbo pobūdis

  • Daugiabučių namų administravimas;
  • Bendravimas su klientais (bendrijų pirmininkais, gyventojais, rangovais ir pan.) bei valstybės institucijomis;
  • Pastatų remonto darbų užsakymas ir koordinavimas;
  • Dokumentacijos ir ataskaitų pildymas;
  • Pastatų bendrųjų konstrukcijų priežiūros pagal statinio priežiūros reikalavimus užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (techninis arba vadybinis - privalumas);
  • Patirtis klientų aptarnavimo ar pastatų administravimo srityse;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Sklandus ir įtaigus minčių dėstymas, raštvedybos pagrindų išmanymas;
  • Gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, orientacija į rezultatus;
  • Patikimumas, sutartų įsipareigojimų laikymasis.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir atsakingą darbą besiplečiančioje įmonėje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų darbo užmokestį ir motyvuojančius priedus už pasiektus tikslus.

Atlyginimas

Nuo 1150 €/mėn. į rankas
Yra papildoma motyvacinė sistema pagal pasiektą rezultatą.

„SERVICO" – nuo 2010 m. daugiabučiams ir komercinės paskirties objektams kompleksines pastatų administravimo, eksploatavimo bei priežiūros paslaugas teikianti įmonė.

Bendrovėje dirba kvalifikuoti darbuotojai – inžinieriai, technikai, energetikai, meistrai-ūkvedžiai, pastatų priežiūros vadybininkai, finansininkai – aptarnaujantys elektros, šilumos, vandentiekio/nuotekų, vėdinimo, oro kondicionavimo, priešgaisrines, įeigos kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemas, vykdo konstrukcijų techninę priežiūrą bei garantinių įsipareigojimų vykdymo kontrolę, atlieka staliaus, apdailos-remonto darbus.
Įmonės valymo padalinys teikia visas bendrojo naudojimo, biurų bei kitų patalpų valymo, teritorijų priežiūros paslaugas bei kitas susijusias paslaugas – postatybinis valymas, spec. valymo darbai ir kt.
informacija apie UAB „SERVICO“
1149 €
Vid. atlyginimas bruto
98
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-678 €
25% uždirba 678-1373 €
25% uždirba nuo 1373 €