Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Pastatų administravimo vadybininkas (-ė)

1250-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Daugiabučių namų administravimas: vertinsite administruojamų namų būklę, aiškinsitės remonto poreikį ir inicijuosite bei koordinuosite pokyčius;
  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas: bendrausite su bendrijų pirmininkais, rengsite apklausas ir susitikimus su gyventojais bei valstybinėmis institucijomis;
  • Užtikrinsite pastatų bendrųjų konstrukcijų priežiūrą pagal reikalavimus.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį inžinerinį ar vadybinį išsilavinimą;
  • Turite patirties klientų aptarnavimo ar pardavimų srityje;
  • Turite gerus bendravimo ir derybinius įgūdžius.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų darbo užmokestį ir motyvuojančius priedus už pasiektus tikslus.

Atlyginimas

1250-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas fiksuotas darbo užmokestis ir priedai pagal motyvacinę sistemą. Skelbimo atlyginime nurodyta tik fiksuoto atlyginimo dydis.

UAB „Senamiesčio ūkis“ – daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo paslaugas teikianti įmonė, „Civinity“ grupės dalis.