Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Komplegra“

Pastatų inžinierius konstruktorius (-ė)

1400-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Komplegra“

Darbo pobūdis

  • Pastatų statybinių konstrukcijų projektavimas,
  • Techninių ir darbo projektų rengimas, brėžinių rengimas, konstravimas,
  • 3D modeliavimas,
  • Lankymasis projektuojamuose objektuose,
  • Bendradarbiavimas su architektais ir kitais projektuotojais.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybos inžinerija, architektūros inžinerija),
  • Geras teorinis pagrindas,
  • Statybos techninių reglamentų išmanymas,
  • Nepriekaištingi AutoCad įgudžiai,
  • Gebėjimas atlikti konstrukcinius skaičiavimus, analizuoti skaičiavimų rezultatus.
  • Autodesk Revit bent jau vidutinio lygmens išmanynas su tikslu tobulinti įgūdžius.

Privalumai:
  • Įgūdžiai Advance Steel, Robot Structural Analysis programine įranga (didelis privalumas)
  • Patirtis projektuojant pastatus BIM aplinkoje,
  • Projekto dalies vadovo (PDV) atestatas ir patirtis sėkmingai įgyvendinant objektus nuo projektinių pasiūlymų stadijos iki pat statybos pabaigos.

Mes jums siūlome

  • Darbą su dideliais ir gerai žinomais objektais,
  • Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą,
  • Patogias darbo vietas, galimybę derinti darbą iš ofiso su darbu iš namų,
  • Galimybę tobulinti trūkstamus įgūdžius,
  • Apmokymą dirbti 3D BIM projektavimo įrankiais,
Jaunatvišką, draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1400-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atsižvelgiant į darbo stažą, įgūdžius, kvalifikaciją. Labai patyrusio PDV gali būti ir didesnis negu nurodyta.

Perspektyvi įmonė, užsiimanti įdomių ir didelių objektų statybinių konstrukcijų projektavimu, ieško darbuotojų.

Jei šio darbo skelbimo reikalavimai Jums atrodo per dideli, o gal per maži, kviečiame apsilankyti įmonės internetiniame puslapyje ir rasti sau tinkamą darbo pasiūlymą.
informacija apie UAB „Komplegra“
1445 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.