ECOSERVICE grupė

Pastatų ir infrastruktūros eksploatacijos priežiūros inžinierius – NT projektų vystymo vadovas (-ė)

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Eksploatuojamų pastatų ir infrastruktūros atitikimo techniniams standartams bei teisiniams reikalavimams priežiūros kontrolė;
  • Pastatų ir infrastruktūros priežiūros paslaugų pirkimas;
  • Aptarnavimo ir remonto darbų vykdymo kontrolė;
  • NT ir infrastruktūros valdymo sutarčių rengimas, administravimas;
  • Eksploatacijos ir aptarnavimo kaštų analizė, optimizavimas, planavimas;
  • Valdomo turto atitikimo norminių aktų reikalavimams užtikrinimas:
  • Techninės statinių priežiūros;
  • Elektros ūkio priežiūros;
  • Apsaugos sistemų, apsaugos paslaugų teikimo;
  • Priešgaisrinės apsaugos sistemų;
  • ŠVOK (šildymo, vėdinimo, kondicionavimo) sistemų;
  • Nuotekų ir vandentiekio sistemų;
  • Komunalinių (valymo) paslaugų;
  • Energetinio audito, elektros energijos suvartojimo apskaitos.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis / techninis išsilavinimas;
  • NT objektų valdymo patirtis;
  • Pastatų priežiūrą reglamentuojančių įstatymų išmanymas;
  • Techninės dokumentacijos rengimo ir valdymo įgūdžiai;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Anglų kalba B2 lygis (kalbėti, skaityti / rašyti);
  • Savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir imlumas naujovėms, orientacija į rezultatą;
  • Reiklumas, atidumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Privalumai:
  • Energetiko pažymėjimas;
  • Statinio techninės priežiūros vadovo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Darbo užmokestį, priklausantį nuo kompetencijos;
  • Įdomų ir dinamišką darbą ambicingoje vadovų komandoje, plačias atsakomybės ribas ir galimybę realizuoti savo idėjas;
  • Profesinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimą;
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €