SOL Baltics OU Lietuvos filialas

Pastatų priežiūros inžinierius energetikas - auditorius

1300-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - SOL Baltics OU Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

  • Tikrinti bei kontroliuoti objektų priežiūros paslaugų kokybę;
  • Ruošti darbų sąmatas, atsakingai ir kokybiškai sudaryti defektinius aktus taisyklinga lietuvių kalba, kuruoti rangovinių darbų atlikimą;
  • Tikrinti, paruošti bei sukomplektuoti reikiamą pastatų ir inžinerinių sistemų priežiūros techninę dokumentaciją, remiantis galiojančiais teisės aktų reikalavimais;
  • Ugdyti komandą techninėmis žiniomis, būti lyderiu, kontroliuojant teikiamų paslaugų kokybę objektuose;
  • Analizuoti pastatų energijos resursų suvartojimą, rengti išvadas bei sprendimus jiems mažinti;
  • Įžvelgtų inžinerinių sistemų modernizacijos ar energetinių resursų efektyvinimo galimybes bei rengtų komercinius pasiūlymus klientams;
  • Tikrinti, koreguoti, įrenginių parametrų nustatymus, atlikti smulkų remontą ir gedimų šalinimą;
  • Sudaryti pastatų priežiūros grafikus naudojantis informacine sistema;
  • Domėtis pastatų ir inž. sistemų techninės srities naujovėmis, dalyvauti seminaruose, įgytas žinias pritaikyti kasdienėje veikloje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esi įgijęs (-usi) aukštąjį/aukštesnįjį techninį inžinerinį išsilavinimą ir turi bent 3 metų patirtį inžinerinių sistemų priežiūros ar montavimo srityje;
  • Esi susipažinęs su VEI teisės aktais, bei kokie reikalavimai keliami prižiūrint, eksploatuojant pastatus ir inžinerines sistemas;
  • Sugebi organizuoti darbus, vadovaujantis bendradarbiavimo, tarpusavio pagarbos ir atsakomybės principais;
  • Specialistas (-ė), kuris (-i) moka diplomatiškai bendrauti su klientais ir kolegomis;
  • Orientuotas (-a) į tikslų pasiekimą ir reiklus darbo kokybei;
  • Veržli, energinga ir atsakinga asmenybė, sugebanti dirbti įtemptose situacijose;
  • Mokantis (-i) planuoti savo laiką, dirbti savarankiškai ir turintis vidinės disciplinos jausmą;
  • Kompiuterinis raštingumas (Excel pivot table; Power BI; AutoCAD; Energetinio modeliavimo proramos; Mobilios aplikacijos);
  • Energetikos darbuotojo kvalifikainiai pažymėjimai, bus vertinami kaip privalumas;
  • Užsienio kalbų žinojimas – rusų ir anglų;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Mes pažadame, kad:

  • Suteiksime visas reikalingas atsakomybes ir galimybę augti bei tobulėti;
  • Vertinsime realiai pasiektus rezultatus bei rodomą iniciatyvą;
  • Investuosime į profesinių kompetencijų ugdymą ir asmeninį tobulėjimą;
  • Suteiksime geras darbo sąlygas ir užtikrinsime laiku mokamą atlyginimą;
  • Būsite apdraustas sveikatos draudimu nuo nelaimingų atsitikimų darbe;
  • Turėsite galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • Esame draugiška ir stipri komanda, kartu švęsime šventes bei dirbsime išvien įmonės sėkmės vardan.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją;
prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis, atsižvelgiant į darbo rezultatus.

„SOL“ yra tarptautinė nekilnojamojo turto priežiūros ir valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios pirmtakas buvo įkurtas 1848 metais Suomijoje.
„SOL“ yra šeimos įmonė, kurios vertybės ir principai atsispindi kasdieninėje įmonės veikloje. Savo paslaugas mes teikiame Baltijos šalyse, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje ir Rusijoje. Balitijos šalyse mes turime daugiau nei 2000 darbuotojų, o Lietuvoje daugiau nei 200.
informacija apie SOL Baltics OU Lietuvos filialas
1156 €
Vid. atlyginimas bruto
239
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 452 €
25% uždirba 452-942 €
25% uždirba 942-1818 €
25% uždirba nuo 1818 €