Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lidl Lietuva“

Pastatų priežiūros skyriaus vadovas (-ė)

Nuo 2927 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lidl Lietuva“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
Metų darbdavys

Darbo pobūdis

Dinamiški, greiti ir sėkmingi - visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių, valdo apie 11 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 59 parduotuvės ir logistikos centras Kaune. Ir tai tik pradžia, nes nuolatos augame ir šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti pastatų priežiūros skyriaus vadovą (-ę).

Susidomėjai? Kviečiame kandidatuoti!

  • Šioje pozicijoje vadovausi pastatų priežiūros skyriaus komandai
  • Užtikrinsi bei tobulinsi skyriaus procesus (pagal įmonėje galiojančius standartus)
  • Proaktyviai komunikuosi su kitais departamentais įmonės viduje bei centriniu biuru Vokietijoje
  • Būsi atsakingas už verslo procesų kūrimą/tobulinimą, partnerių atranką bei derybų vedimą
  • Planuosi biudžetą ir kontroliuosi išlaidas
  • Ieškosi galimybės optimizuoti esamus procesus ir kaštus
  • Užtikrinsi perkamų paslaugų kontrolę bei atitikimą norminiams teises aktams bei vidiniams įmonės standartams
  • Būsi atsakingas už skyriuje naudojamų informacinių sistemų priežiūrą ir atnaujinimą

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas
  • Vadovaujamo darbo patirtis (ne mažiau kaip 4 m.), gebėjimas deleguoti užduotis ir motyvuoti komandą
  • Patirtis pastatų eksploatacijos, energetikos srityje
  • Stiprūs projektų valdymo įgūdžiai
  • Vokiečių ir/arba anglų k. žinios (ne mažiau B2 lygis)
  • Pastatų priežiūrą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas
  • Orientaciją į rezultatą, lyderystė, profesionalumas, dinamiškumas

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir dinamišką darbą sparčiai augančioje tarptautinėje organizacijoje
  • Darbą ambicingoje ir motyvuotoje komandoje
  • Asmeninių tikslų su organizacijos iššūkiais suderinamumą
  • Galimybę nuolat tobulėti ir būti tinkamai įvertinam
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Anglų bei vokiečių kalbų kursus
  • Papildomą privatų sveikatos draudimą
  • Galimybę prisijungti prie virtualių grupinių sporto užsiėmimų
  • Bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Renginius darbuotojams, jų vaikams ir šeimos nariams
  • BMW markės tarnybinį automobilį, skirtą tiek tarnybiniam, tiek privačiam naudojimui

Atlyginimas

Nuo 2927 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 32 šalyse ir valdo daugiau nei 150 logistikos centrų bei apie 11 tūkst. parduotuvių Europoje ir Jungtinėse Valstijose. Tarptautiniu mastu „Lidl“ turi virš 310 tūkst. darbuotojų.

informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
1662 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
2568
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1039 €
25% uždirba 1039-1244 €
25% uždirba 1244-1737 €
25% uždirba nuo 1737 €