Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Pastatų priežiūros vadybininkas

1200-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Jis bus atsakingas už bendravimą su parduotų NT objektų savininkais, problemų sprendimą, rangovų garantinių įsipareigojimų sekimą ir vykdymo užtikrinimą, atliekamų darbų priežiūrą, kontrolę ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs komunikaciniai gebėjimai;
  • Aktyvumas, puikūs laiko planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas paskirstyti prioritetus, atsakingumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir savarankišką darbą, profesinių ambicijų realizavimo galimybes, darbui reikalingas priemones, konkurencingą atlygį.

Atlyginimas

1200-1300 €/mėn. į rankas

Mūsų klientei – nekilnojamojo turto plėtros bendrovei, plėtojančiai gyvenamosios ir komercinės paskirties objektus, šiuo metu darbui Vilniuje reikalingas Pastatų priežiūros vadybininkas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: .
Kontaktinis asmuo: Asta.