Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

PASTATŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PROJEKTŲ VADYBININKO

Kaunas - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Komencinės, gamybinės, administracinės ir gyvenamosios paskirties pastatų inžinerinių komunikacijų priežiūros paslaugų pardavimai;
  • Naujų klientų paieška, bendravimas su esamais klientais;
  • Klientų poreikio išsiaiškinimas ir komercinių pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis aktyvių pardavimų srityje nuo 2 metų;
  • Pozityvumas, atkaklumas ir komunikabilumas;
  • B vairuotojo kategorijos teisės.

Įmonė siūlo

  • Patrauklų fiksuotą atlyginimą ir priedus nuo darbo rezultatų;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Kvalifikuotų specialistų draugišką kolektyvą;
  • Ilgalaikį profesinį užimtumą (neterminuota darbo sutartis).

Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - atestuota statybų sektoriaus įmonė, turinti didelę patirtį pastatų inžinerinių sistemų projektavimo, elektros įrangos montavimo ir pastatų techninės priežiūros srityse.

Įmonė keletą pastarųjų metų pelno "Stipriausi Lietuvoje" nominaciją už aukštą finansinį patikimumą ir gerą įmonės vadovo kredito istoriją.

Įmonei, stiprinančiai savo srities lyderio pozicijas, darbui Kaune ir Kauno regione ieškome