Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mepco“
More about company »

PASTATŲ VANDENTIEKIO-NUOTEKŲ (VN) INŽINERINIŲ SISTEMŲ PROJEKTUOTOJAS (-A)

1000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Mepco“

Darbo pobūdis

Kviečiame prie mūsų prisijungti pastatų vidaus vandentiekio - nuotekų (VN) sistemų projektuotojus, projektų rengimui 3D programomis BIM aplinkoje, Lietuvoje ir užsienyje.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas.
Noras tobulėti ir projektuoti 3D/BIM programomis.
Bent vidutinio lygio anglų kalbos mokėjimas.

Privalumai:
VN projekto dalies vadovo atestatas.
Darbo REVIT ar MAGICAD programa įgūdžiai.
Patirtis dirbant su užsienio projektais.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą įvairiuose projektuose, stabiliai veikiančioje bei nuolat savo veiklą plečiančioje kompanijoje;
Stabilų, laiku mokamą, kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;
Profesionalią komandą ir draugišką aplinką;
Galimybę tobulėti profesinėje srityje;
Galimybę realizuoti savo sugebėjimus ir žinias, įgyti naujos patirties.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Mepco“

UAB „Mepco“

MEPCO, UAB yra nepriklausoma pastatų energetikos ir inžinerinių sistemų projektavimo įmonė, sėkmingai veikianti nuo 2008 metų. Daugiau apie įmonę:
informacija apie UAB „Mepco“
2194 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1459 €
25% uždirba 1459-1947 €
25% uždirba 1947-2205 €
25% uždirba nuo 2205 €