Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Pastatų vidaus inžinerijos projektų vadovas

Klaipėda - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • ŠVOK+VN sistemų montavimo statybos objektuose planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • Medžiagų tiekimo planavimas ir organizavimas;
  • Darbų vykdymo technologijos laikymasis;
  • Statybos vykdomosios dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Bendravimas su užsakovų, subrangovų, techninės priežiūros ir kitų šalių atstovais;
  • Problemų operatyvus ir efektyvus sprendimas;
  • Darbų ir priešgaisrinės saugos objektuose užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
  • Daugiau nei 3 metų vadovaujamo darbo statybose patirtis;
  • ŠVOK+VN sistemų išmanymas;
  • Statybos technologinių procesų ir jų organizavimo išmanymas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas suburti bei motyvuoti komandą;
  • Sugebėjimas dirbti esant spaudimui, valdyti stresą;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

PRIVALUMAI:
  • Kontaktai su statybinėmis organizacijomis;
  • Spec. statybos darbų vadovo atestatas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlygį ir puikias darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybes tobulinti savo srities žinias ir įgūdžius;
  • Karjeros perspektyvas jaunoje sparčiai augančioje statybos kompanijoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mūsų klientė - auganti statybų bendrovė, atliekanti pastatų vidaus inžinerinių sistemų (šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir kt.) projektavimą, montavimą ir priežiūrą, šiuo metu darbui Kaune ieško pastatų vidaus inžinerijos projektų vadovo.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu:.
Kontaktinis asmuo: Kristina.