Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Švykai"
More about company »

Pastolininkai - izoliuotojai - skardininkai

Kaunas - UAB "Švykai"

Darbo pobūdis

Pastolių montavimo - demontavimo darbai Lietuvoje ir užsienyje.
Izoliacijos - skardinimo darbai Lietuvoje ir užsienyje.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Galimybė vykti į komandiruotes iki 8-ių savaičių;
  • Turėti vairuotojo pažymėjimą.
Privalumai:
  • Turėti darbų saugos atestatą VCA ar kita adekvatų užsienyje išduotą atestatą;
  • Turėti tarptautinį pastolininko atestatą;
  • Turėti galiojantį autokrautuvo vairuotojo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

  • Darbą profesionalioje, modernioje ir ambicingoje kompanijoje;
  • Galimybę tobulėti tiek asmeniniu, tiek profesiniu lygmenimis;
  • Motyvacinį paketą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „Švykai“ yra viena iš didžiausių kompanijų Lietuvoje, teikiančių specializuotas tiltų remonto, pramoninių objektų antikorozinio remonto, pramoninio valymo paslaugas.
Informacija apie UAB "Švykai"
995 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
80
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Švykas