Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Baltic Industrial Services''
More about company »

Pastolininkai su patirtimi Švedijoje ir Norvegijoje

2500–3000 Eur
Užsienis: Švedija - UAB ''Baltic Industrial Services''

Darbo pobūdis

Ieškome pastolininkų su patirtimi, pastoviam darbui su pastoliais statybų ir pramonės sektoriuje Švedijoje.

Darbo pobūdis:
  • Pastolių montavimas ir demontavimas
  • Darbų planavimas
  • Įrangos paruošimas

Apie įmonę:

"Baltic Industrial Services" yra Lietuvos-Norvegijos kompanija, kuri specializuojasi pastolių darbų rangoje ir pastolininkų nuoma Norvegijoje ir Švedijoje, taip pat ir kitų pramoninių sektorių personalo nuoma.
Kompanijos bustinė yra Norvegijoje su atstovybėmis Švedijoje ir Lietuvoje.

Vertiname tik detaliai ir tvarkingai užpildytus ir atsiūstus CV

Paraiškas siūsti į:

Reikalavimai

Reikalavimai:
  • Profesionalumas
  • Šnekamoji anglų arba viena iš skandinavų kalbų
  • Mažiausiai 3 metų darbo patirtis
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir atskirai
  • Gebėjimas priieminėti komandinius sprendimus
  • Atsakingas požiūris į darbą
  • Atsakingas požiūris į saugą
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:
  • Pastovų darbą mūsų kompanijoje Švedijoje arba Norvegijoje
  • Švedišką arba Norvegišką darbo sutartį.
  • Visas švediškas arba norvegiškas soc. garantijas, iskaitant pensiją
  • Laiku mokamą Švediško arba Norvegiško lygio atlygininimą
  • Apmokamos kelionės, apgyvendinimas.
  • Darbo rotacija savaitėmis 4/2 (darbe/namie)
  • Nemokamus kalbos ir kompetencijos kėlimo kursus
  • Jaukią ir saugią darbo aplinką ir malonius kolegas

Atlyginimas

2500–3000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Kompanijos bustinė yra Klaipėdoje su atstovybe Švedijoje ir Norvegijoje.