Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kalnera"
More about company »

PASTOLIŲ MONTUOTOJAI (-os) ŠVEDIJOJE

Nuo 2500 Eur
Užsienis: Švedija - UAB "Kalnera"

Darbo pobūdis

Ieškome profesionalių ir pradedančių pastolių montuotojų darbui Švedijoje.
Darbo valandų 180 per mėn. Už viršvalandžius mokama papildomai. Darbo vieta: Svinninge, Švedija.

Reikalavimai

Darbštumas;
Atsakingas požiūris į darbą;
Panašaus darbo patirtis - didelis privalumas!

Mes jums siūlome

Nemokamą įdarbinimą švediškoje įmonėje;
Ilgalaikį darbo kontraktą;
Apgyvendinimą (90 SEK/dieną);
Darbo drabužius;
Nemokamą kelionę iš Stokholmo į Sälen.

Atlyginimas

Nuo 2500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame darbuotojų nuomos (laikinojo įdarbinimo) ir personalo atrankos paslaugas teikiantys specialistai, šioje srityje turintys ilgametę patirtį. Sparčiai plėsdamiesi ir didindami savo vykdomos veiklos apimtis, klientams gebame pasiūlyti labai palankias sąlygas ir efektyvius bei šiuolaikiškus žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus.

Daugiau informacijos:
Tel. www.getworker.eu