Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Technical Training Center“

PASTOLIŲ MONTUOTOJAS (Neturinčius patirties apmokome)

1900-2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Technical Training Center“

Darbo pobūdis

  • Sisteminių ir vamzdinių pastolių montavimas/demontavimas pramonės objektuose;
  • Darbai komandiruočių principu vyksta Olandijoje, Belgijoje, -Vokietijoje, Prancūzijoe, Švedijoje.
  • Neturintiems patirties suteikiame 10 dienų kursai

Reikalavimai darbuotojui

  • Svarbu nebijoti aukščio;
  • Gebėti dirbti fizinį darbą;
  • Pasižymėti motyvacija bei atsakingu požiūriu į darbą.

  • Rengiame 10 dienų, pastolininkų kursus neturintiems patirties;
  • Išduodame darbui būtinus sertifikatus - VCA ir pastolininko kompetenciją patvirtinantį pažymėjimą;
  • Turėsite visas socialines garantijas;
  • Darbdavys apmokės visas kelionės išlaidas;
  • Suteiks nemokamą gyvenamąją vietą.

Atlyginimas

1900-2500 €/mėn. į rankas

UAB "Technical Training Center" (TTC) - pastolininkų mokymo centras įsikūręs Kaune. Mūsų komandoje dirba tik ilgametę darbo patirtį pastolių statymo bei mokymo srityje turintys instruktoriai. Unikalios mokymų programos ir profesionalus personalas - tai TTC pranašumas. Asmenys, baigę kursus, įgyja sertifikatus suteikiančius kompetenciją dirbti pastolininkais pramonės sektoriuje: Olandijos, Belgijos ir kitų šalių įmonėse. Būsimi montuotojai įgyja teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurie suteikia galimybę įsidarbinti ES statybų sektoriuje, bei tokiuose pramonės projektuose užsienyje kaip Shell, Esso, Statoil, Basf, BP, Total ir kt.
informacija apie UAB „Technical Training Center“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.