Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hotrema"
More about company »

Pastolių montuotojas

Užsienis: Belgija - UAB "Hotrema"

Darbo pobūdis

Pramoninių pastolių montavimo/demontavimo, modifikacijos darbai.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis;
  • Anglų kalbos žinios;
  • VCA darbų saugos diplomas;
  • Pastolių montuotojo diplomas (kategorija).

Mes jums siūlome

  • Darbą Lietuvos bei užsienio objektuose;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes sparčiai veiklą vystančioje kompanijoje;
  • Visas darbui skirtas priemones;
  • Motyvuojančią atlygio sistemą.

UAB Hotrema – Baltijos šalių lyderė izoliacijos ir pastolių srityje, gebanti savarankiškai ir kokybiškai atlikti darbus bet kurioje pasaulio šalyje.
Dirbame ES bei Skandinavijos šalyse, šiuo metu turime projektų Lietuvoje, Švedijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje, Maltoje ir Danijoje.
Informacija apie UAB "Hotrema"
901 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
190
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Nerijus Baužys