Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delectum LT"
More about company »

Pastolių montuotojas

1600–3500 Eur
Užsienis: Belgija - UAB "Delectum LT"

Darbo pobūdis

Ieškome nepatyrusių/patyrusių pastolių montuotojų darbui Švedijoje, Suomijoje, Olandijoje, Belgijoje, Norvegijoje ir Vokietijoje!

Reikalavimai

  • Anglų kalbos mokėjimas raštu/žodžiu;
  • Darbų saugos sertifikatas (VCA), pastolių montuotojo sertifikatas (Belgija, Olandija, Suomija) (jei neturite mokymų metu gausite sertifikatus);
  • Kompetenciją patvirtintis sertifikatas - Staigerbouwer (privalumas);
  • Atsakingumas, atidumas, orientacija į rezultatą, noras dirbti ir užsidirbti;
  • Gebėjimas dirbti komandoje nebijant prisiimti asmeninę atsakomybę.

Mes jums siūlome

  • 2 sav. trukmės mokymus, kurių metu įgysite praktinės ir teorinės patirties sistemininių, vamzdinių pastolių montavime;
  • Karjeros galimybes tarptautinėse kompanijose;
  • Visas socialines garantijas;
  • Jūsų kompetenciją atitinkanti atlyginimą;
  • Nemokamą įdarbinimą;
  • Gyvenamąją vietą;
  • Nemokamą kelionę iki Olandijos/Belgijos/Švedijos/Suomijos;
  • Suteikiamą automobilį ir kuro kompensaciją vykti į/iš darbo;
  • Darbui atlikti reikalingas priemones bei aprangą;
  • Profesinio tobulėjimo/kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atlyginimas

1600–3500 Eur atskaičiavus mokesčius

Esame Lietuvoje įsikūrusi personalo atrankų įmonė.
UAB „Delectum LT“ – nedidelė, stipri, patikima, dėl Jūsų gerovės dirbanti komanda. Mūsų specializacija – pastolių montuotojų paieška, atranka ir karjeros planavimas.Teikiame paslaugas tiems, kurie darbo rinkai kelia aukštesnius standartus – nori būti arčiau inovacijų, tobulėti, dirbti garsiuose koncernuose. Ilgametė patirtis ir siaura veiklos sfera leido tapti Jūsų patikimu partneriu.
Dirbame tik su užsienio klientais, kurių 95 proc. yra Beniliukso šalių įmonės. UAB „Delectum LT“ atrinkti ir apmokyti darbuotojai dirba garsiausiose pasaulinėse korporacijose – Shell, Total, Exxon, Esso, Basf, Q8, Lanxes, BP, Dove ir kt. Didžiuojamės savo bendradarbiavimu su Lietuvos ir viso pasaulio įmonėmis.
Geras darbuotojas – motyvuotas ir patenkintas darbuotojas. Todėl savo veiklai keliame tikslą matyti laimingus darbuotojus. Nuo kitų įmonių skiriamės tuo, kad darbuotojams patiems leidžiame pasirinkti įmones, kuriose jie nori dirbti.