UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Pastolių Montuotojas

1700-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą pastolių montuotojams Olandijoje ir Belgijoje. Patirtis nebūtina nes vykdome mokymus. Mokymai trunka 2 sav. Po mokymų seka greitas išvykimas, apmokame keliones išlaidas, suteikiame gyvenamąją vietą, automobilį bei kuro kompensaciją. Prisijunk prie mūsų komandos ir dirbsi garsiose naftos, chemijos ar kituose industriniuose bei civiliniuose objektuose (SHELL,COCA COLA,AUDI,NIKE ir kt.) Olandijoje ir Belgijoje.

Reikalavimai darbuotojui

Amžius nuo 19m iki 50m
Svarbiausias reikalavimas yra motyvacija ir noras dirbti bei užsidirbti

Privalumai:
Anglų kalbos žinios
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo:
Ilgalaikiai projektai;
Motyvuojantis atlyginimas;
Greitas išvykimas;
Kelionės išlaidomis pasirūpiname mes;
Kompanija suteikia nemokamą
gyvenamąją vietą;
Automobilis vykti iš/į darbą;
Visos socialinės garantijos;
Profesinio tobulėjimo/kvalifikacijos kėlimo galimybės.

Atlyginimas

1700-3500 €/mėn. į rankas

ESTA group – European Scaffolding Training & Accreditation – esame įmonė, kuri vykdo suaugusiųjų mokymus pagal neformalaus profesinio mokymo švietimo programas, t.y. ruošiame modulinių (sisteminių) Layher ir vamzdinių TubeLock pastolių montuotojus, vedame profesionalius teorinius ir praktinius mokymus, testuojame bei suteikiame olandiškus standartus atitinkančius pastolių montuotojo (DNV) sertifikatus – Steigerbouwer Basic ir Steigerbouwer Advance. Mūsų tikslas – parengti modulinių ir vamzdinių pastolių montuotoją, gebantį projektuoti, surinkti, tikrinti ir prižiūrėti pastolius, atitinkančius Europos Sąjungoje keliamus saugos reikalavimus.