Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Euro kryptis“
More about company »

Pastolių montuotojų padėjėjai darbui Norvegijoje

Nuo 20 €/val. Neatskaičius mokesčių
Užsienis: Norvegija - UAB „Euro kryptis“

Darbo pobūdis

Reikalingi pastolių montuotojai(4-5 žmonės) darbui Norvegijoje nuo 2019 m.rugsėjo mėn.vidurio.
Reikalingi darbuotojai prie pastolių montavimo kaip pastolininkų padėjėjai.Darbo aprašas: atvežti pastolius su mašina į objektą,iškrauti,paduoti juos prie montavimo pastolininkams, padėti prie montavimo ..Atlyginimas: 200 norv.kr brutto per val/arba 20,00 eur brutto per val.(su mokesčiais), dirbama 9,5 -10,0 val/per 1 dieną,5 darbo dienos per savaitę , + darbas šeštadieniais. Daug darbo val.
Gyvenamas plotas suteikiamas nemokamai .
Reikalavimai kandidatams:
  • anglų kalba,- būtina susikalbėti,
  • būtinumas,-turėti C kat.vairuotojo teises,
  • reikalinga darbo patirtis montuojant pastolius arba statybose prie metalinių konstrukcijų montavimo,
  • pastolininko sertifikatas ,-nebūtinas .
Taip pat yra vietų ir plataus profilio statybininkams+skubiai 1 plytelių klojėjui grindims ir sienoms, darbas jau nuo 09.30 d.-10.04 dienomis Norvegijoje,-ilgam laikui kontraktas.
Atranką vykdo Norvegijos darbdaviui:
UAB Euro kryptis
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai
el.p.:
el.p.:
mobil.tel.: tel.laidinis:
Internetiniame puslapyje rasite 2 el.pašto adresus.
Gali kandidatuoti ir jau esantys šiuo metu Norvegijoje žmonės su panašia darbo patirtimi montuojant pastolius,arba metalines konstrukcijas statybose-nuo 09.02 d.

Reikalavimai

  • anglų kalba,
  • C kat. vairuotojo teisės,
  • patirtis montuojant pastolius, ar konstrukcijas.

Mes jums siūlome

Legalų darbą stiprioje Norvegijos įmonėje.

Atlyginimas

Nuo 20 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos ir atrankos užsienio darbdaviams įmonė. Konsultacijos darbo paieškos klausimais.Mokesčių sugrąžinimas dirbusiems užsienyje.
Kontaktai: Aušros al.68-306 kab., LT,Šiauliai