Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vitaresta“

Patalpų tvarkytojos (-jai) Kauno mieste

300-642 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Vitaresta“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą patalpų tvarkytojoms (-iems ) valyti ir palaikyti švarą mūsų klientų patalpose. Darbą galima derinti su studijomis arba pirmaeiliu darbu. Darbo vietą parenkame netoli Jūsų gyvenamosios vietos. Darbas tinka turintiems negalią, pensijinio amžiaus arba papildomo darbo ieškantiems žmonėms. Darbo vietoje suteikiame visas reikalingas darbo priemones bei darbo aprangą. Įvairius paskatinimus švenčių ir gimtadienių metu lojaliems bei sąžiningiems darbuotojams.

Reikalavimai

Reikalavimai: Atsakingumas, darbštumas, žalingų įpročių neturėjimas. Neturintiems patirties apmokome.

Atlyginimas

300-642 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Vitaresta“ - viena didžiausių valymo paslaugų įmonė Lietuvoje. Laiku mokami atlyginimai, visos socialinės garantijos.
informacija apie UAB „Vitaresta“
704 €
Vid. atlyginimas bruto
1021
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 419 €
25% uždirba 419-655 €
25% uždirba 655-811 €
25% uždirba nuo 811 €