Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos standartizacijos departamentas

Patarėjas teisės klausimais

Nuo 1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Lietuvos standartizacijos departamentas

Darbo pobūdis

Pagrindinės veiklos srities specializacija:
5.1. Teisė
6. Papildomos (-ų) veiklos srities (-čių) specializacija:
6.1. Personalo valdymas;
6.2. Viešieji pirkimai.

Reikalavimai

25.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
25.2. studijų kryptis – teisė (arba).
25.3. darbo patirties sritis – teisinio darbo patirtis;
25.4. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 3 metai;
26. Užsienio kalbos mokėjimo reikalavimai:
26.1. kalba - anglų;
26.2. kalbos mokėjimo lygis – B1.

Atlyginimas

Nuo 1950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Prašymą galima pateikti per Valstybės tarnybos portalą iki gruodžio 22 d.

lsd.lt
informacija apie Lietuvos standartizacijos departamentas
1907 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1611 €
25% uždirba 1611-1774 €
25% uždirba 1774-2063 €
25% uždirba nuo 2063 €