Alvasar OÜ

Опытные маляры в Финляндию / Patyrę dailininkai Suomijoje

15 €/val. Į rankas
Užsienis: Suomija - Alvasar OÜ

Darbo pobūdis

Эстонской компании требуются маляры на внутренние работы в частные дома в районе Хельсинки, Вантаа, Эспоо. Наклейка ленты на гипрок, шпатлёвка, шлифовка, покраска, окна, откосы и т.д. Полный цикл внутренних малярных работ.

Работа постоянная. График «работа-дом» гибкий, по договорённости. Обычно это 4 недели работа и 1 неделя отпуск, или 6 через 2, или 9 через 3.

Оплата 15 евро в час нетто. Зарплата 1й месяц – 1 раз в месяц, далее 2 каждые 2 недели (-/+ 3 дня).

Только для граждан ЕС либо у кого есть литовский вид на жительство!

Знание английского не обязательно, но будет преимуществом.

Дорога до Финляндии оплачивается 3 раза в год, остальное за свой счёт.
Жильё, инструменты – предоставляем за наш счёт.
На 1 бригаду даём машину или оплачиваем ваше топливо до объекта работы и обратно.

Estijos įmonei reikalingi dažytojai vidaus darbams privačiuose namuose, Helsinkio, Vantaos, Espo rajonuose. Juostos klijavimas ant gipso kartono plokščių, glaistymas, šlifavimas, dažymas, langai, šlaitai ir pan. Pilnas vidaus dažymo darbų ciklas.

Darbas yra nuolatinis. Grafikas „darbas-namai“ yra lankstus, pagal susitarimą. Paprastai tai yra 4 savaitės darbo ir 1 savaitė atostogų, arba 6 darbo ir 2 atostogų, arba 9 dabo ir 3 atostogų.

Mokama 15 eurų už valandą į rankas. Atlyginimas: 1 mėnuo - 1 kartą per mėnesį, po to 2 kas 2 savaites ( -/+ 3 diena).

Tik ES piliečiams ar kam nors kitam yra Lietuvos piliečių kidimas gyventi!

Anglų kalbos žinios nėra būtinos, tačiau tai būtų privalumas.

Kelionė į Suomiją apmokama 3 kartus per metus, likusi dalis - jūsų sąskaita.
Būstas, įrankiai – suteikiame savo lėšomis.
1 brigadai duodame automobilį arba sumokame kuro išlaidas kelionei į darbo objektą ir atgal.

Reikalavimai darbuotojui

  • Аналогичный опыт работы
  • Гражданство ЕС либо литовский вид на жительство
  • Знание английского не обязательно, но будет преимуществом
  • Panašaus darbo patirtis
  • ES pilietybė arba leidimas gyventi Lietuvoje
  • Anglų kalbos žinios nebūtinos, bet būtų privalumas

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Atlyginimas

15 €/val. į rankas
Alvasar OÜ

Alvasar OÜ

Svarga Work – опыт в аренде персонала более 10 лет. Наше предприятие зарегистрировано в Эстонии, Латвии и Финляндии. За своих работников мы платим все социальные налоги и медицинскую страховку. Имеем опыт в формировании рабочих бригад, ответственных за исполнение работ.