Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltijos pervežimai"
More about company »

PATYRĘS AUTOTRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

Klaipėda - UAB "Baltijos pervežimai"

Darbo pobūdis

Aktyvūs tarptautinių krovinių gabenimo paslaugų pardavimai verslo klientams;
Krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais organizavimas, dokumentų forminimas;
Transporto judėjimo kontrolė;
Profesionalus įmonės atstovavimas;
Operatyvus problemų sprendimas;
Nuolatinių ryšių palaikymas su esamais klientais, partneriais ir naujų klientų paieška;
Derybos su vietiniais ir užsienio vežėjais, jų paieška;
Komercinių pasiūlymų formavimas ir pateikimas, sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

Darbo patirtis autotransporto ekspedijavimo srityje;
Darbo patirtis dirbant su vilkikais;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai: operacinė sistema Windows, programinės įrangos paketai MS Word, Excel, Outlook.
Geros anglų ir rusų kalbos žinios (B2/C1 lygis);
Vairuotojo pažymėjimas;
Lankstumas, greita orientacija bei sugebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų;
Atsakingumas, kruopštumas, sugebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
Noras intensyviai dirbti ir tobulėti profesinėje srityje.

Privalumai:
Kitos neišvardintos užsienio kalbos (lenkų, vokiečių ir t.t.) žinojimas;
Išsilavinimas transporto vadybos srityje;
Nuosavų klientų duomenų bazė.

Mes jums siūlome

Atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį ir kvalifikaciją bei indėlį į įmonės plėtrą;
Darbą vienoje pirmaujančių įmonių laivų agentavimo ir transporto-ekspedicinio krovinių aptarnavimo srityse Baltijos šalyse;
Puikias darbo sąlygas ir profesinio tobulėjimo galimybes, visas socialines garantijas;
Darbą darnioje savo srities profesionalų komandoje.

UAB „Baltijos pervežimai“ / „Baltic Shipping“ – viena iš pirmaujančių kompanijų Baltijos šalyse laivų agentavimo ir transporto-ekspedicinio krovinių aptarnavimo srityse. Kompanija įkurta 1997 m., yra Tarptautinės organizacijos BIMCO, Ekspeditorių bei Lietuvos Maklerių ir Agentų asociacijų narė, vadovaujasi tarptautiniais standartais pagal Tarptautinės Standartų Organizacijos reikalavimus ISO 9001:2008.
Informacija apie UAB "Baltijos pervežimai"
1356 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Jankauskas